YENİ ÜYELERE ÖZEL
  • 0 Gün
  • 0 Saat
  • 0 Dakika
  • 0 Saniye

%10'a Varan İndirimler Sizleri Bekliyor!

YENİ ÜYELERİMİZE İLK AY %10 İNDİRİM FIRSATI SİZLERLE! | KOD: HOSTUMOMERHABA10

HOSTUMO LTD. Özel Network

Hostumo'da bir kelimeyi diğerlerinin üzerine koyuyoruz: Gelişen Dünya Düzenine Ayak Uyduruyoruz!
Kendi sunucularımızı, kendi firewall altyapımız ve operatörler ile tasarlıyor ve inşa ediyoruz.
Gelişen Dünya Düzenine Ayak Uyduruyoruz.


Biçimi ne olursa olsun herhangi bir saldırı, altyapınızın kullanılabilirliğini tehlikeye atarak kullanıcılara ve müşterilere verilen hizmetin kesintiye uğramasına veya başarısız olmasına neden olur. Ücretsiz Anti-DDoS korumamız, altyapınızın 20+ Tbps ağ kapasitesi ve paket analizi, paket azaltma ve sunucu trafiğini vakumlama gibi azaltma tekniklerinin bir kombinasyonu aracılığıyla 7/24 erişilebilir kalmasını sağlar. anti-DDoS teknolojisine dayalı azaltma çözümümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

anti-DDoS Koruması

Sunucularınızı ve hizmetlerinizi saldırılara karşı korumak için Hostumo, anti-DDoS teknolojisine dayalı bir azaltma çözümü sunar - aşağıdakiler için özel bir teknik kombinasyonu:

Tüm paketleri gerçek zamanlı olarak yüksek hızda analiz edin
Sunucunuzun gelen trafiğini temizleyelim
Yasal olmayan IP paketlerini ayırarak ve meşru olanların geçmesine izin vererek azaltın

anti-DDoS Oyun Koruması

Oyun/e-spor endüstrileri özellikle dağıtılmış hizmet reddi saldırılarına eğilimlidir. Barındırma sağlayıcıları tarafından uygulanan koruma çözümleri, özellikle oyunların ve ses sunucularının çoğunluğu tarafından kullanılan protokol olan Kullanıcı Veri Birimi Protokolü'nden (UDP) yararlanan UDP sel saldırıları başta olmak üzere, bu saldırıların yoğunluğu ve sıklığı ile karşı karşıya kaldıklarında genellikle sınırlı kapasiteye sahiptir. Bu müşterileri korumak için, Oyun sunucularına özel olarak uyarlanmış bir Anti-DDoS koruması geliştirdik. Uyumlu oyunların ve uygulamaların listesi:
GTA 5, Minecraft, Rust, Half-life, Team Fortress Classic, Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Source, Half-life Deathmatch Classic, Half-life 2, Half-life 2: Deathmatch, Day of Defeat, Day of Defeat : Source, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, Counter-Strike : Global Offensive, Garry's Mod, Grand Theft Auto, San Andreas Multiplayer SA:MP, Multi Theft Auto San Andreas MTA:SA, TrackMania (+ TCP protocol), TrackMania 2 (+ TCP protocol), ShootMania Storm (+ TCP protocol), Minecraft pocket edition, Minecraft, ARK : Survival Evolved, RUST, Teamspeak, Mumble.

Oyununuza özel DDoS koruması

Saldırılara karşı mümkün olan en iyi korumayı sağlamak için Hostumo mühendisleri, en popüler oyun platformlarının (Counter Strike, TeamFortress, Minecraft) ve iletişim modüllerinin (TeamSpeak ve Mumble) nasıl çalıştığını analiz etti. Bir laboratuvarda ve gerçek kullanıcı testlerine bakarak bu uygulamaların güvenlik açıklarını incelediler ve çeşitli saldırı stratejilerini belgelediler. Bu tersine mühendislik, her büyük oyun ailesine özel bir yanıt vermelerini sağladı: her aile için, kullanıcı tarafından tek bir tıklamayla içeri ve dışarı akan yasadışı trafiği filtrelemek için dağıtılabilen bir profil - veya önceden tanımlanmış bir grup kural - geliştirdiler. UDP bağlantı noktaları.

İki yönlü azaltma: giriş ve çıkışta bir filtre

Her tür saldırı için, sunuculara yakından entegre edilmiş ve doğrudan Arbor donanımına entegre edilmiş belirli bir yanıt oluşturduk. Büyük yenilik, meşru istekleri daha iyi belirlemek için gelen ve giden trafiği analiz eden bir filtredir. Makineye bağlanan gerçek istemcileri zararlı saldırılardan ayırt etme yeteneğine sahiptir. Bu nedenle Anti-DDoS OYUN, TCP/IP ve UDP paketleri için bir önbellek ve filtre rolünü de oynar.

anti-DDoS Çözümü

Hostumo ağı tüm saldırıları emebilir. Hostumo ağı, tüm müşterilerimizin standart kullanımına göre sağlanan 17+ Tb/sn'lik ek kapasite ile çok sayıda saldırıya dayanabilir, vakumlayabilir ve bunları azaltabilir. 9 veri merkezine ve 3 kıtaya yayılan hafifletme sürecinde, saldırı vakumlaması güçlendiriliyor. Tüm müşterilerimizin SLA'ları bu şekilde dengelenir ve garanti altına alınır ve hizmet asla kesintiye uğramaz.

Analiz

Saldırıları belirlemek için yönlendiriciler tarafından gönderilen ve algılama çözümlerimiz tarafından analiz edilen ağ akışını kullanırız. Her yönlendirici gerçek zamanlı olarak 1/2000 trafiğin bir özetini gönderir. Çözümümüz bu özeti analiz eder ve saldırı imzalarıyla karşılaştırır. Karşılaştırma olumluysa, azaltma birkaç saniye içinde kurulur. Analiz edilen imzalar, aşağıdakiler gibi belirli bir paket türünde "saniyedeki paket sayısı" (Pps, Kpps, Mpps, Gpps) veya "saniye başına bayt" (Bps, Kbps, Mbps, Gbps) cinsinden trafik eşiklerine dayanır:
DNS
CMP
IP Fragment
IP NULL
IP Private
TCP NULL
TCP RST
TCP SYN
TCP ACK
UDP

Hostumo Altyapısı Partnerleri

Vds satın al, vds, hostumo
Vds satın al, vds, hostumo
Vds satın al, vds, hostumo
Vds satın al, vds, hostumo
Vds satın al, vds, hostumo
Vds satın al, vds, hostumo
Vds satın al, vds, hostumo
Vds satın al, vds, hostumo
Vds satın al, vds, hostumo
Vds satın al, vds, hostumo
Vds satın al, vds, hostumo

Sevdiğiniz 100'den fazla uygulamayla entegre.

Vds satın al, vds, hostumo

Joomla Hosting

Vds satın al, vds, hostumo

Drupal Hosting

Vds satın al, vds, hostumo

Osticker Hosting

Vds satın al, vds, hostumo

Zencart Hosting

Vds satın al, vds, hostumo

Linux Web Hosting

Vds satın al, vds, hostumo

WordPress Hosting

Vds satın al, vds, hostumo

Joomla Hosting